logo
XS
SM
MD
LG
КП Рівненський обласний спеціалізований
Диспансер радіаційного захисту населення
вул. В'ячеслава Чорновола, 79, м. Рівне, 33028

Про лікарню

Загальні відомості   про заклад  охорони здоров'я

Дата  створення закладу, його  особливості

 

 

Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення  був створений 1 березня 1991 року на базі Рівненської обласної лікарні №2.

Згідно рішення обласної ради № 439 від 04.11.2011р.з 01 лютого 2012року з диспансером було обʼєднано реорганізований Рівненський обласний ендокринологічний центр.

Наказом № 56 від 30 листопада 2015р. у РОСДРЗН створено "Центр надання медичної допомоги хворим на муковісцидоз". З 1 квітня 2020 року заклад надає вторинну медичну допомогу в світлі реформи охорони здровʼя України.

На даний час  обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення є лікувально-діагностичним закладом, який забезпечує кваліфікованою амбулаторно-поліклінічною та стаціонарною допомогою:

          А) жителів м. Рівне, смт Квасилів, області та всієї України

Б) доросле населення області, яке   потребує  ендокринологічної допомоги,а також екстренної допомоги для жителів м. Рівне, які хворі на цукровий діабет, надається ендокринологічна  консультативна допомога.

В) пацієнтам з орфанним захворюванням  - муковісцидоз дітям (з 3-х років), та дорослим.

Г) пацієнтам з розсіяним склерозом

Д) населенню, що проживає (проживало) на забруднених  радіонуклідами територіях Рівненської області, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, а  також осіб, евакуйованих із 30-км зони Чорнобиля.

 

РОСДРЗН є координатором та організаційно-методичним центром з надання медичної допомоги постраждалому внаслідок аварії на ЧАЕС населенню області.

В Рівненській області станом на 01.01.2017р. знаходилось на обліку 359 873 особи, що постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

РОСДРЗН є координатором та організаційно-методичним центром з надання амбулаторно-консультативної, стаціонарної ендокринологічної  допомоги  дорослому населенню області. На даний час в області зареєстровано більше 30,5 тисяч осіб з цукровим діабетом, більше 49 тисяч осіб з захворюваннями щитоподібної залози.

РОСДРЗН є координатором та рганізаційно-методичним центром з надання амбулаторної та стаціонарної медичної допомоги пацієнтам з розсіяним склерозом на базі створенного у вересні 2020 року "Центру розсіяного склерозу"

З 1 квітня 2021 року в диспансері функціонує Центр первинної медико-санітарної допомоги. Сімейні лікарі заключають декларації з жителями міста, області - дорослим та дитячим населенням.

Форма власності

Комунальна Рівненської обласної ради

Основні напрями діяльності  закладу

 

 

 

 

Основним завданням Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення являється  надання стаціонарної та амбулаторної медичної допомоги, спеціалізованної лікувально-діагностичної консультативної допомоги, як заклад третинного рівня та первинної медичної допомоги.

Деспансеризації певних категорій населення.

Організаційна структура    медичного закладу

 

 

 

В структурі закладу функціонує стаціонар на 145 ліжок, в складі  пʼяти  відділень:

- терапевтичного на 40 ліжок,

- неврологічного на 30 ліжок,

- дитячого на 15 ліжок,

- ендокринологічного на 60 ліжок,

Розгорнуто 6 ліжок Відділення інтенсивної терапії (позабюджетних).

Центр надання медичної допомоги хворим на муковісцидоз розгорнуто на базі ліжок стаціонару:

а) для матері і дитини, 2 ліжка;

б) для дорослого, 2 ліжка.

 

Поліклінічне відділення на 350 відвідувань у зміну, де ведеться прийом лікарями-спеціалістами за  18 спеціальностями, функціонує денний стаціонар.

 

  Допоміжні служби:

 • діагностичні кабінети;
 • клінічна лабораторія;
 • фізіотерапевтичні кабінети;
 • спеціалізована ЛКК.
 • адміністративно-господарська служба,
 • кабінет медичної статистики;
 • АСУ Національного реєстру;
 • Відділ кадрів, бухгалтерія, господарська служба.

  

Заклад  укомплектований кваліфікованими медичними кадрами:

 • 78 лікарів;
 • 130 середній медичний персонал;
 • 66 молодший медичний персонал;
 • 73 інші.

73,1% із них мають вищу або першу кваліфікаційну категорії.